Tato webová stránka používá cookies.
×

Během několika posledních let se trendy v péči o mužský look velmi rozvíjí. Každá žena má svého ideálního muže jiného, ale snad všechny chceme po svém boku voňavého a upraveného muže.

V dnešní době je naprosto normální, když muž navštěvuje kosmetický salon nebo burrbershop, kde se nechá zkrášlovat a hýčkat. Důležitá je však i domácí péče o mužské tělo, se kterou nám mohou pomoci kosmetické přípravky italské společnosti Athena´s.

Přírodní kosmetika Athena´s je opravdu kvalitní přírodní kosmetika. Získala celou řadu ocenění a certifikátů, jako například BIOECO COSMESI AIAB za výrobu bioekologické kosmetiky s nízkým zatížením pro životní prostředí. Na základě získaných certifikátů si můžete být jisti, že si pořizujete pro sebe nebo svého muže zaručenou kvalitu.

Proč sáhnout po pánské kosmetice UOMO?

Kosmetika pro muže řady UOMO je vyvinuta na základě specifické struktury mužské pokožky. Používat ji mohou muži různého věku bez ohledu na odstín pleti. Pro mladší muže bude benefit prevence vzniku vrásek. Starší muži zajisté přivítají zmírnění prohloubení vrásek stávajících.
Na základě používání přírodní kosmetiky pro muže z řady UOMO bude mužská pleť dostatečně hladká, vypnutá, vyživená i hydratovaná.

Jaké jsou účinné látky v kosmetice UOMO?

Kosmetika pro muže UOMO neobsahuje žádné škodlivé látky, parabeny, zvířecí ani ropné deriváty, avšak obsahuje 97% látek přírodního původu, ke kterým patří:
  • Kyselina hyaluronová
  • Šťáva z listů Aloe vera
  • Výtažek z Ginkgo biloba
  • Vitamín B5
  • Bambucké máslo a jojobový olej
  • Bepanten
  • Panthenol
  • Rýžové proteiny
  • a mono dalších.

Komplexní péče o mužskou pokožku

Mezi kosmetické přípravky pro muže najdete Sprchový gel a šampon v jednom UOMO Athena's, Balzám po holení UOMO Athena's, Pánský deodorant UOMO Athena's i Pleťový krém pro muže UOMO Athena's.
Sami vidíte, že je myšleno na komplexní péči od mytí až po pleťový krém.

Přírodní kosmetika UOMO Athena's

Dopřejte svému muži kvalitní kosmetiku s vědomím, že do jeho těla neproudí škodlivé látky. Váš muž to určitě ocení a po použití kosmetických přípravků vás bude nosit na rukou. Nezapomeňte i na to, že Vánoce se blíží. Proto si svůj nákup z e-shopu Tendenceesence.cz můžete schovat pod stromeček.

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!