Tato webová stránka používá cookies.
×
Vonný tělový olej z kamélie japonské ELISIR SUPREMO CAMELIA JAPONICA

Přírodní tělový vonný olej z kamélie japonské s hydratačním, reparačním a sametovým efektem.

Objem balení: 100 ml

Kód: 6960

Elixír na bázi kamélie japonské, lehké konzistence, sjednocuje v jediném výrobku smyslnou vůni a opravující a hydratační péči o tělo.

V Laboratořích Athena´s hrají oleje a extrakty z esenciálních olejů vždy hlavní roli při vývoji složení. Přírodní oleje, jejichž hlavní součástí jsou esenciální mastné kyseliny, jsou zásadně podstatné pro blaho naší kůže, působí preventivním způsobem na udržování kožního tonusu a posilují hydrolipidní bariéru kůže. Z tohoto důvodu byl vytvořen prvotřídní elixír, vonný tělový olej s olejem z kamélie japonské, směs ryzích přírodních olejů, které synergicky působí na zachování kožního tonusu naší pokožky. Jeho zcela přírodní složení nás zasáhne dotekem své lehké konzistence a svou vysoce smyslnou vůní. Tento vonný olej, který v jediném výrobku sjednocuje navoněné a ošetření těla, okamžitě splývá s pokožkou a zahaluje ji do závoje svůdné vůně.

Složení tělového oleje z japonské kamélie Athena's

  • olej z kamélie, s prověřeným protistárnoucím účinkem, byl pečlivě smíchán s makadamiovým a jojobovým olejem tak, aby zajistil maximální stupeň změkčení, hydratace a elasticity pokožky.
  • přítomnost přírodního vitaminu E z esenciálních mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, přináší vitalitu a antioxidační ochranu. Pokožka těla zůstává zářící a sametová, ožívá mládím a vydává svůdnou ženskou vůni.
  • citrusová harmonie hořkého pomeranče a konvalinky ponechává záhy prostor květnatému a smyslnému vábení pomerančového listí (petitgrain) a jasmínu, až po nejdéle přetrvávající dřevnaté pozadí vanilky, santalového dřeva a pižma, které propůjčují tělu vzácný a okouzlující šarm.

Způsob použití vonného tělového oleje z japonské kamélie Athena's

Tělový olej vmasírujte do suché nebo vlhké pokožky od spodu směrem vzhůru až do vstřebání. Jemná hedvábná textura ihned proniká dovnitř bez zanechání stop. Můžete použít i jen pár přidaných kapek k obvyklé péči o tělo, a tím znásobit její nutriční účinek. Doporučujeme nevystavovat zdroji tepla nebo přímému slunečnímu záření.


Další produkty z řady kosmetiky Athena's Erboristica

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!