Tato webová stránka používá cookies.
×
Vlasový šampon Aloe Bio 50

Hydratační změkčující čistě přírodní šampon pro všechny druhy vlasů z řady kosmetiky s výtažkem z aloe vera.

Objem balení: 250 ml

Kód: 4003

Betain - rostlinný extrakt z červené řepy a panthenol zajišťují Vašim vlasům hydrataci, výživu a ochranu a poskytují jim skutečně intenzivní péči. Šťáva z aloe vera a hydrolizovaný protein bílkoviny rýže regenerují vlasy a pokožku a zabraňují jejímu vysoušení. Přírodní složky šamponu dodávají vlasům lesk, vitalitu a usnadňují rozčesávání vlasů, které jsou pak měkké, objemné a chráněné. Neobsahuje alergenní složku Sodium laureth sulfate ani parabeny.

Přírodní kosmetika ALOE BIO 50

Tato kosmetická řada obohacená o šťávu z aloe barbadensis je ideální pro děti a dospělé s citlivou pokožkou. Má zklidňující, hydratační, osvěžující a regenerační vlastnosti. Reguluje tvorbu kožního mazu. Díky vysokému obsahu šťávy z aloe vera je přírodním zdrojem mnoha důležitých výživných prvků jako jsou vitamíny, soli, cukry a aminokyseliny, které pokožka potřebuje pro správnou funkci a přirozenou rovnováhu. 50% vody ve výrobcích bylo nahrazeno účinnou látkou- čistou šťávou z aloe barbadensis v BIO kvalitě.

Vlasový šampon Aloe Bio 50 neobsahuje

ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky.

Vlasový šampon Aloe Bio 50 ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Dermatologicky testováno na univerzitě ve Ferraře.

Vyrobeno v Itálii - Athena's Italy.

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!