Tato webová stránka používá cookies.
×
tělový krém s arganovým olejem Ahtena's

Přírodní tělový krém na rostlinné bázi aktivovaný výtažkem z pomerančových květů, který dodává krému regenerační a energizující vlastnosti.

Objem balení: 200 ml

Kód: 7022

Krém je ideální pro zlepšení krevní mikrocirkulace, zlepšuje elasticitu kůže a pomáhá tak bojovat proti neestetické celulitidě. Tělový krém s arganovým olejem Athena's na rostlinné bázi pro každodenní péči o pokožku celého těla. Obnoví hydrolipidickou vrstvu, zajistí intezivní hydrataci do hloubky, zlepší pružnost, zpevní, podpoří mikrocirukulaci. Při pravidelném používání se stane i suchá pokožka krásně jemná, pevná, hladká jako samet.

Tělový krém s arganovým olejem Athena's má jemnou a lehkou texturu, rychle se vstřebává a nezanechá na pokožce mastný film. Má příjemnou, lehkou orientální vůni. Ideálně navrací hebkost Vaší pleti po sprchování nebo koupeli. Vhodný je zejména pro suchou nebo povadlou pokožku.

Složení tělového krému s arganovým olejem Athena's

arganový olej, bambucké máslo, jojobový olej, esenciální olej z pomerančových květů, vitamin E

Legenda

čistě přírodní látky Čistě přírodní látky
Deriváty přírodních látek Deriváty přírodních látek
chemicke-latky-bez-negativnich-dopadu-na-zdravi/ Neškodící látky
Potenciální alergeny Možné alergeny
Potencionálně zdraví škodlivé látky Potencionálně zdraví škodlivé látky
Látky zdraví nebezpečné Látky zdraví nebezpečné

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!