Tato webová stránka používá cookies.
×
Tělový krém Aloe Bio 50

Tělový krém s výtažkem z aloe vera, bambuckým máslem a protivamínem B5 a vitamínemE.

Objem balení: 200 ml

Kód: 4001

Tělový krém Aloe Bio 50 obsahuje 50 % šťávy z aloe vera pocházející z biologického pěstitelství. Tento tělový krém je určený pro citlivou a jemnou pokožku, hydratuje, chrání, uklidňuje. Jeho hydratující účinek umocňuje bambucké máslo, obilné proteiny, provitamin B5 a vitamin E. Pomáhá obnovovat pokožku, uklidňuje podráždění a zarudnutí, zlepšuje tonus a zanechává pocit svěžesti. Je vynikající po opalování pro dospělé i děti. Rychle se vstřebává a nemastí.

Vyzkoušejte náš tělový krém na vlastní kůži a oceníte jeho skvělou konzistenci - něco mezi krémem a tělovým mlékem, rychle se vstřebávající, zanechávající na pokožce opravdu příjemný pocit a jemnou vůni.

Přírodní kosmetika ALOE BIO 50

Tato kosmetická řada obohacená o šťávu z aloe barbadensis je ideální pro děti a dospělé s citlivou pokožkou. Má zklidňující, hydratační, osvěžující a regenerační vlastnosti. Reguluje tvorbu kožního mazu. Díky vysokému obsahu šťávy z aloe vera je přírodním zdrojem mnoha důležitých výživných prvků jako jsou vitamíny, soli, cukry a aminokyseliny, které pokožka potřebuje pro správnou funkci a přirozenou rovnováhu. 50% vody ve výrobcích bylo nahrazeno účinnou látkou- čistou šťávou z aloe barbadensis v BIO kvalitě.

Tělový krém s Aloe Bio 50 neobsahuje

ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky.

Produkt ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Dermatologicky testováno na univerzitě ve Ferraře.

Vyrobeno v Itálii - Athena's Italy.

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!