Tato webová stránka používá cookies.
×
Sprchový gel Aloe Bio 50

Sprchový gel s výtažkem z aloe vera bio původu.

Objem balení: 250 ml

Kód: 4000

Sprchový gel Aloe Bio 50 je vyroben pouze z tenzoaktivních látek rostlinného původu, vhodný pro každodenní péči i citlivé pokožky. Čistí s maximální jemností, proto lze gel používat i na mytí dětské pokožky. Speciální složení na bázi aloe vera hydratuje, uvolňuje a osvěžuje pokožku. Obsahuje polysacharidy, vitaminy, minerální soli a další aktivní látky jako provitamin B5 a hydrolyzované obilné proteiny, které se starají o výživu a ochranu pokožky, udržují ji sametově hebkou a zdravou. Sprchový gel Aloe Bio 50 má fyziologické pH.

Přírodní kosmetika ALOE BIO 50

Tato kosmetická řada obohacená o šťávu z aloe barbadensis je ideální pro děti a dospělé s citlivou pokožkou. Má zklidňující, hydratační, osvěžující a regenerační vlastnosti. Reguluje tvorbu kožního mazu. Díky vysokému obsahu šťávy z aloe vera je přírodním zdrojem mnoha důležitých výživných prvků jako jsou vitamíny, soli, cukry a aminokyseliny, které pokožka potřebuje pro správnou funkci a přirozenou rovnováhu. 50% vody ve výrobcích bylo nahrazeno účinnou látkou- čistou šťávou z aloe barbadensis v BIO kvalitě.

Sprchový gel Aloe Bio 50 neobsahuje

ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky.

Sprchový gel Aloe Bio 50 ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Dermatologicky testováno na univerzitě ve Ferraře.

Vyrobeno v Itálii - Athena's Italy.

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!