Tato webová stránka používá cookies.
×
100% Spray první pomoci Aloe Bio

Pohotovostní spray s mimořádně hojivou schopností, který by neměl chybět v žádné lékárničce.

Objem balení: 250 ml

Kód: 4008

100% Spray první pomoci Aloe Bio

100% Spray první pomoci Aloe Bio 50 je spray s mimořádně hojivou schopností, výjimečně účinný při lehkých popáleninách, při spálení sluncem, kontaktní i alergické dermatitidě, opruzení kojenců pod plenkami, bodnutí hmyzem a ve všech dalších případech podrážděné pokožky. Ideální pomocník pro ženy k ošetření po depilaci, zabraňuje zrudnutí a podráždění pokožky. Šťáva z ALOE VERA ochraňuje kůži před ionizačním zářením, což zmírňuje negativní následky ozařování na kůži při léčbě nádorů. Obsahuje 100% čisté organické šťávy z aloe vera, která má jedinečné zklidňující, hydratační a osvěžující účinky. Léčivé účinky zajišťují přírodní látky, obsažené v BIO šťávě z aloe vera, jako jsou mukopolysacharidy, vitamíny a minerální soli.

100% Aloe vera spray by pro svoje výjimečné multifunkční léčivé účinky neměl chybět pro první pomoc v žádné domácí lékárničce.

Přírodní kosmetika ALOE BIO 50

Tato kosmetická řada obohacená o šťávu z aloe barbadensis je ideální pro děti a dospělé s citlivou pokožkou. Má zklidňující, hydratační, osvěžující a regenerační vlastnosti. Reguluje tvorbu kožního mazu. Díky vysokému obsahu šťávy z aloe vera je přírodním zdrojem mnoha důležitých výživných prvků jako jsou vitamíny, soli, cukry a aminokyseliny, které pokožka potřebuje pro správnou funkci a přirozenou rovnováhu. 50% vody ve výrobcích bylo nahrazeno účinnou látkou- čistou šťávou z aloe barbadensis v BIO kvalitě.

100% Spray první pomoci Aloe Bio neobsahuje

ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky.

100% Spray první pomoci Aloe Bio ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Dermatologicky testováno na univerzitě ve Ferraře.

Vyrobeno v Itálii - Athena's Italy.

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!