Tato webová stránka používá cookies.
×

Péče o pokožku

v přirozené harmonii

s přírodou

VÍCE INFO

ZÁŽITEK,

KTERÝ NEZEVŠEDNÍ

VÍCE INFO

S

MAXIMÁLNÍ

ÚČINNOSTÍ

VÍCE INFO

PRIME RUGHE

&mandlový olej

VÍCE INFO

PURYSENS

řeší problémy s pletí

VÍCE INFO

BAOBABOVÝ OLEJ

antiage antioxidant

VÍCE INFO

PERLA

na oční okolí

VÍCE INFO

aloe

BIO 50

VÍCE INFO

Z NABÍDKY KOSMETIKY ATHENA'S

krem na ruceBez našich rukou si málo kdo z nás umí svůj život představit. Přesto na ně velmi často zapomínáme a málo se o ně staráme. O své ruce bychom měli pečlivě a především pravidelně pečovat. Budou pak zdravé, ale také budou skvěle vypadat.

Proč bychom měli o ruce pečovat

Ruce jsou naší vizitkou, ať chceme nebo ne. Při podání rukou na sebe ledacos prozradíme, a tak rozhodně stojí za to o své ruce pečovat. Vzhled našich rukou je sice důležitý, ale zdraví rukou je prioritní. Naše ruce vystavujeme po celý den námaze, kontaktu s předměty a lidmi a také s povětrnostními vlivy. Mohou být vysušené, popraskané a to potom pro celý náš organismus znamená nebezpečí. Skrze popraskané ruce, se do našeho těla mohou dostat bakterie a různé infekce.

Jak pečovat o ruce?

V průběhu dne dochází k vysušování pokožky našich rukou. Proto je správné několikrát denně použít hydratační krém na ruce, který důkladně rozetřete. Na noc můžete aplikovat noční krém, či masku na ruce. Pokožka rukou se pak během spánku regeneruje. Jestliže používáte na noc opravdu mastný krém, pak použijte na noc bavlněné rukavice.

Jednou za čas svým rukám dopřejte vodní lázeň s olejovou přísadou. Skvělé jsou také parafínové zábaly.

Při domácích pracích používejte ochranné rukavice. V zimě nezapomínejte na nošení rukavic, které pokožku na rukách dostatečně ochrání proti nepřízni počasí. Také své ruce nevystavujte extrémním změnám teplot. Jestliže přijdete v zimě venku a máte ruce promrzlé, nedávejte je do horké vody nebo nad sálající oheň. Pokožka vašich rukou bude velmi trpět.

Proč používat krémy na ruce?

K nejdůležitějším vlastnostem krému na ruce patří:

  • hydratace – pomocí krému svým rukám dodáte dostatek vlhkosti
  • výživa pokožky rukou
  • napravit potíže – umí vyřešit popraskanou kůži na rukách, ekzémy a podobně.

Krémy na ruce od společnosti Athena´s

Přírodní italská kosmetika Athena´s svým zákazníkům nabízí nejen krémy na obličej a tělo, ale také na ruce. Skvělou variantou jsou také pěstící oleje. Kosmetika Athena´s je vhodná pro všechny členy vaší rodiny. Vyberte si svou oblíbenou kosmetickou řadu.

Z NAŠEHO BLOGU

ZKUŠENOSTI

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!