Tato webová stránka používá cookies.
×

Moje cesta ke kosmetice a do firmy Athena’s

Během mého působení ve světě obalových materiálů jsem pravidelně navštěvovala veletrh IpackIma v Miláně. Zde mne zaujal výrobce etiketovacích strojů, který předváděl svoje výrobky polepováním kosmetických výrobků, které následně rozdával mezi návštěvníky. Pochopitelně jsem si pár flakonků vzala a odvezla domů. A tak vznikla láska na první dotek.

Kosmetika Athena’s mně tak zaujala, že jsem šla hledat další výrobky po italských obchodech a postupně jich většinu vyzkoušela. Byla jsem unešená a to nejen viditelnými výsledky a cítila jsem potřebu se o tuto zkušenost podělit i s ostatními ženami. Rozhodla jsem se kontaktovat výrobce Athena’s.

Bylo to ode mě dost troufalé, po několik let jsem nakupovala velmi malé množství produktů, protože nákup a prodej kosmetiky byl pro mě spíše koníčkem. Nadále jsem totiž pracovala v oboru obalových materiálů.

Ale rodina Venturo mi nikdy nedala nic najevo, při každé návštěvě mně vřele přivítali jako člena rodiny. Paní Letizia z exportního oddělení se ke mně vždy chovala, jako bych byla jedním s největších firemních klientů, přestože to byl spíše pravý opak.

A to je to, co mně na firmě Athena’s fascinuje. Úžasná kosmetika a skvělí lidé, kteří se nemění a zůstávají těmi, které jsem poznala před 10 lety.

Rozhodla jsem se odejít ze světa obalů a věnovat se výhradně kosmetice. Chci dát ženám i mužům příležitost dostat se ke kvalitním kosmetickým produktům a dát tak prostor firmám jako Athena’s v tak silně konkurenčním prostředí, jako je to kosmetické.

Ilona Sobotková

Jednatelka firmy Care Store s.r.o.

Výhradní distributor kosmetiky Athena’s v ČR

ilona sobotkova

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!