Tato webová stránka používá cookies.
×

Zvažujete, jakou kosmetiku si pořídit? Zda tu, kterou vám poradí farmaceut v lékárně, protože ten tomu rozumí, ale na druhou stranu je placen od výrobce, nebo se spolehnete na kvalitní přírodní kosmetiku, která neobsahuje chemické složky, parabeny, ani další zdraví škodlivé látky.

Kvalitní přírodní kosmetikou je a našem trhu kosmetika Athena´s. Ta díky více než čtyřicetiletému působení v kosmetickém průmyslu, získala celou řadu ocenění jako kvalitní „zelená“ kosmetika.

Kosmetické výrobky Athena´s jsou každoročně rozšiřovány o nové produktové řady. Jednou z největších a nejoblíbenějších kosmetických řad je Erboristica, která je vlajkovou lodí výrobce.

Filozofie společnosti Athena´s

K hlavním zásadám společnosti Athena´s patří:

  • nejvyšší citlivost k životnímu klimatu
  • skutečné pochopení ochrany zvířat
  • úctu k životnímu prostředí, Zemi a jejím darům.

Kosmetika určená ženám

Hlavní zákaznickou skupinu kosmetické společnosti Athena´s tvoří ženy. Ženám patří většina kosmetických výrobků, které jsou v nabídce. Obsahují přírodní látky, které mají blahodárné účinky na celé tělo.

Vybírat můžete z opravdu široké nabídky, které vévodí kosmetická řada s „marockým zlatem“.

Kosmetika pro dospívající s problematickou pletí

Společnost Athena´s myslí také na dospívající členy vaší rodiny. Pro ty máme vhodnou kosmetiku šetrnou k problematické pokožce. Kosmetická řada PURYSENS skvěle ošetřuje smíšenou, mastnou a problematickou pleť, která trpí na akné.

Kosmetická řada UOMO pro muže

Není nic špatného na muži, který o sebe dbá a chce si dopřát kvalitní kosmetiku. Kosmetická řada UOMO je určena právě mužům, kteří o sebe chtějí pečovat. Poskytuje kosmetické přípravky od deodorantu, přes balzám po holení až po tělový a vlasový šampon.

Kosmetika Athena´s

V nabídce italské přírodní kosmetiky Athena´s naleznete velké množství kosmetických přípravků. Sobě i vašim blízkým jistě uděláte radost nákupem kosmetiky Athena´s .

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!