Tato webová stránka používá cookies.
×
Čistící gel na mastnou pleť PURYSENS

Efektivní, přírodní pleťový peeling jemný k citlivým partiím. Pleťový peeling PURYSENS představuje každodenní specifickou péči o nečistou pleť zatíženou nadměrnou produkcí kožního mazu na čele, nosu a bradě, zatímco tváře mohou být suché.

Objem balení: 75 ml

Kód: 6501

Pleťový peeling pro problematickou pleť PURYSENS je určen pro každodenní hloubkové čištění pleti. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a přebytečný kožní maz. Uvolňuje ucpané kožní póry, které uzavírají povrch kůže a brání jejímu dýchání. Díky mechanickému působení bambusových mikrokuliček umožňuje cílenou korekci kožních vad a zároveň odstranění nečistot. Tím působí efektivně pro léčbu aknózní pleti. Použití peelingu zvyšuje účinnost a hlubší absorbci pleťových krémů.

Pleťový peeling PURYSENS obsahuje tyto aktivní přísady:

 • Glycerol CAPRYLATE 100% rostlinného původu
  má anti-mikrobiální a hydratační účinky
 • Zinek PCA
  má seboregulační a elastizační účinky
 • Kyselina salicylová
  má funkci chemického peelingu. Prokazuje zjemňující keratolitické působení, protože štěpí řetězce keratinu, čímž redukuje tloušťku zrohovatělé vrstvy. Působí na fibroblasty-receptory, a stimuluje tak tvorbu kolagenu a proteoglykanů v dermis. Zvyšuje hydrataci pleti.
 • Síra
  seboregulační a čistící účinky

Pleťový peeling PURYSENS neobsahuje

sodium-lauryl-sulfát (SLES), parabeny, minerální oleje, silikony, barviva, petrochemické deriváty.

Účinky peelingu PURYSENS

 • působí proti nadměrné produkci mazu
 • efektivně pečuje o pleť postiženou akné

Používejte každodenně na vyčištěnou pleť také pleťový krém PURYSENS ráno i večer na obličej, krk a dekolt jemnou masáží až do úplného vsáknutí.

Dermatologicky testováno na universitě ve Ferraře. 

Netestováno na zvířatech

Šetrný k životnímu prostředí.

Kontrolován ICEA pro LAV (Anti-vivisekce liga) n ° 023

Výrobce: ATHENA'S Italy

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!