Tato webová stránka používá cookies.
×
Pleťový krém s olejem ze sladkých mandlí

Rozjasňující hydratační pleťový krém s mandlovým olejem působící účinně proti vráskám po 24 hodin.

Objem balení: 50 ml

Kód: 6970

Hydratační pleťový krém s mandlovým olejem potírá první známky času a chrání elasticitu a hladkost, zvyšujíce rozjasnění obličeje. Krém ze sladkých mandlí zajišťuje optimální hydrataci po celý den.

Pleťový krém proti prvním vráskám (Prime Rughe) se svojí tekutou a lehkou konzistencí poskytuje všechny výhody a vlastnosti oleje ze sladkých mandlí. Mandlový olej disponuje neuvěřitelnou schopností dodávat pleti pružnost a výživu. Pleťový krém s olejem ze sladkých mandlí byl vytvořen speciálně pro prevenci a potírání prvních známek času, způsobených ztrátou hydratace a fyziologickým zpomalením buněčné regenerace. Jedná se o hydratační krém bohatý na rostlinné aktivní látky, které zajišťují vyváženou hydrataci po celý den. Byl vyvinut pro zdraví a výživu mladší pleti, která chce být připravena na apel času, který stále běží.

Přítomnost kyseliny hyaluronové z něj dělá každodenní péči ideální pro uchování pružnosti a hebkosti, a klade důraz na rozjasněnost pleti. Inovativní ingredience Bakuchiol znásobuje antioxidační, ochrannou a regenerující funkci. Představuje výborný podklad pro líčení.

Použití pleťového krému s olejem ze sladkých mandlí

Vmasírujte ráno a večer na perfektně vyčištěný obličej, krk a dekolt.


Další produkty z řady kosmetiky s mandlovým olejem

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!