Tato webová stránka používá cookies.
×
Pleťová voda PURYSENS

Pleťová voda PURYSENS pro specifickou léčbu pro smíšenou a mastnou nebo aknózní pleť. Šetrně pleť zbaví přebytečného kožního mazu a pravidelným používáním omezuje jeho nadprodukci.
Má protizánětlivé a zklidňující účinky. Toto pleťové toniku je vhodné jak pro mladistvou pleť s hormonálními změnami, tak pro starší smíšenou a mastnou pleť.

Objem balení: 200 ml

Kód: 6505

Mladá i zralá smíšená pleť vyžaduje nepřetržitou a pozornou péči. Podstatou je důkladné čištění, zbavující pleť přebytku mazu a nečistot, které však nesmí být agresivní, aby nezměnila delikátní Ph narušením přirozené hydrolipidní ochrany. Obličejové micelární tonikum Purysens, vyvinuté v inovativní a účinné složení, které je přírodní a neagresivní k citlivým zónám kůže, doplňuje péči zaměřenou na smíšenou a nečistou pokožku. Neobsahuje alkohol, čistí do hloubky a nenarušuje přirozenou ochrannou vrstvu kůže. Jeho tišící a osvěžující působení při každodenním použití zajišťuje hydrataci a antibakteriální ochranu. Výtažek z břízy, lopuchu a vřesu se stahujícím a čistícím účinkem zanechávají obličej rozjasněný, ucelený a bez nedokonalostí.

Způsob použití pleťové vody PURYSENS

Pleťová micelární voda se používá na vatovém polštářku nanesením na pokožku obličeje a krku. Neoplachujte vodou. Případný zákal a odchylka barvy nepozměňují kvalitu výrobku.

Pleťová voda PURYSENS obsahuje:

  • kyselina hyaluronová
  • kyselina vinná, kyselina jablečná, kyselina citrónová, kyselina glykolová
  • přírodní betain z červené řepy
  • výtažek z břízy, lopuchu, břečťanu
  • přírodní hydratační faktor
  • zinek PCA

Pleťová voda PURYSENS neobsahuje:

sodium-lauryl-sulfát (SLES), parabeny, minerální oleje, silikony, barviva, petrochemické deriváty.

Pleťová micelární voda PURYSENS

  • působí proti nadměrné produkci mazu
  • efektivně pečuje o pleť postiženou akné
  • zesvětluje tmavé skvrny, projasňuje pleť

Používejte každodenně na pleť vyčištěnou čistící emulzí PURYSENS  a pleťový krém PURYSENS ráno i večer na obličej, krk a dekolt jemnou masáží až do úplného vsáknutí.

Dermatologicky testováno na universitě ve Ferraře. 

Netestováno na zvířatech

Šetrný k životnímu prostředí.

Kontrolován ICEA pro LAV (Anti-vivisekce liga) n ° 023

Výrobce: ATHENA'S Italy

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!