Historie a filosofie výrobce Athena's

Italský výrobce kosmetiky Athena's se sídlem v Pianoro (okres Bologna, Itálie) je specializovaný na výrobu kosmetických řad určených jak pro ošetření pleti, tak těla. Vzhledem ke své více než 40leté působnosti se rozrostl na hlavních světových trzích v Evropě, USA, Ruské federaci a Japonsku.

Dosažené výsledky vyplývají z konstantních investic do laboratorního a technologického výzkumu, zlepšování kvality a do zákaznického servisu. Tato filosofie ve spojení s excelentním vztahem mezi kvalitou a cenou výrobků, řadí Athena's na vedoucí pozice mezi tvůrci jedinečných produktů, a to z pohledu inovace, originality a přitažlivosti. Silnými stránkami firmy Athena's jsou kreativita, vývoj, design a letitá zkušenost, kterými se v synergickém spojení s požadavky klientů dokázali odlišit v současném světě kosmetického průmyslu.

Athena's je členem UNIPRO (Národní italská asociace firem kosmetického průmyslu) a ICEA (Italský Institut certifikace pro etiku a životní prostředí).

Athena's se může pochlubit certifikátem BIOECO COSMESI AIAB za výrobu bioekologické kosmetiky s nízkým zatížením pro životní prostředí.

Výrobce spolupracuje s fakultou kosmetologie na Universitě ve Ferraře na realizaci, studii a hodnotících testech produktů z pohledu účinnosti, dermatologické a oftalmologické tolerance a mikrobiologické kontroly.

80-stop-test-animali 80-impatto-zero 80-energia-solare 80-test-metalli-pesanti 80-testato-dermatologicamente 80-vegan-ok