Tato webová stránka používá cookies.
×

Historie a priority výrobce Athena's

Je to již 49 let, co v historickém městečku Pianoro, ležícím nedaleko od Bologni, vznikla rodinná firma Athena’s. A zde, v okouzlujícím přírodním prostředí na úpatí Apeninského pohoří, sídlí a vyrábí své jedinečné kosmetické výrobky doposud.

Zakladatel firmy Athena’s, pan Antonio Venturo, chtěl využít své rozsáhlé zkušenosti získané působením v americkém kosmetickém průmyslu a vyrábět kosmetické produkty s italským duchem.

FB Cosmoprof 2014

Díky zápalu a vášni celé rodiny Antonia Venturo, významným investicím do průzkumu a kvalifikovaného personálu, se firma Athena’s úspěšně rozrostla. Zavedla na trh svůj vlastní brand l’Erboristica a zařadila se tak mezi uznávané výrobce vysoce kvalitní přírodní kosmetiky nejdřív na italském a postupně na světovém trhu.

Původní, ruční výroba mýdel pro vyhlášené luxusní značky se tak změnila ve výrobce inovativních kosmetických přípravků, jejichž obliba u žen se šíří jako lavina.

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!