Tato webová stránka používá cookies.
×
Makadamový tělový krém

Makadamiový tělový krém s hloubkovým hydratačním účinkem.

Objem balení: 200 ml

Kód: 6986

Tělový krém z makadamu je přímo stvořený pro vysušenou pokožku. Tento tělový krém je vhodný i pro citlivou pleť a pokožku. Zanechává příjemnou vůni vanilky a ambry po celý den.

Přírodní tělový krém na bázi makadamiového oleje a másla z karité byl vytvořen ušlechtilým spojením účinných látek rostlinného původu. Jedná se o bohatou hebkou emulzi, která nejenže hydratuje a vyživuje vysušenou pokožku, ale díky svojí jemnosti se také přizpůsobuje citlivějším typům kůže.
Makadamiový olej a máslo z karité poskytují intenzivní a dlouhotrvající hydrataci, a tím zlepšují tonus a kožní elasticitu.

 

Složení tělového krému skrývá mastné esenciální kyseliny Omega 3 a Omega 6 s antioxidačním a zpružňujícím účinkem, které poskytují kůži bezprostřední hebkost a zajišťují vyživující a intenzivní působení.

Tělový krém z makadamu doporučujeme zkombinovat se sprchovou pěnou z makadamového oleje a másla z karité.

Použití tělového krému z makadamu

  • po koupeli či sprše do suché pokožky vmasírujte štědré množství tělového krému po celém těle až do úplného vstřebání.

Aktivní látky tělového krému z makadamu

Makadamiový olej, máslo z karité, rostlinný glycerin, Omega3 – Omega6, kyselina hyaluronová a přírodní betain z červené řepy.

Makadamiový tělový krém je čiště přírodní produkt, je dermatologicky testován a není testován na zvířatech.


Další produkty z řady kosmetiky s makadamiovým olejem

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!