Tato webová stránka používá cookies.
×
Pleťová maska s růžovým jílem PURYSENS

Pleťová maska Erboristica stahuje rozšířené póry, čistí do hloubky, osvěžuje a působí preventivně proti akné.

Objem balení: 2x10ml

Kód: 6958

Pleťový krém na problematickou pleť PURYSENS

Tonizační krém proti vráskám pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť s akné. Každodenní specifická péče o nečistou pleť zatíženou nadměrnou produkcí kožního mazu na čele, nosu a bradě, zatímco tváře mohou být suché.
Je vhodný jak pro mladistvou pleť s hormonálními změnami, tak pro starší smíšenou a mastnou pleť.

Objem balení: 50 ml

Kód: 6503

Čistící gel na mastnou pleť PURYSENS

Čistící emulze Purysens je inovativní přípravek na rostlinné bázi pro šetrné čištění smíšené, mastné nebo aknózní pleti. Vytváří jemnou pěnu, která pleť zbaví přebytečného kožního mazu a nahromaděných nečistot bez zbytečného vysušení a podráždění. Pleť tak není vyprovokovaná k ještě větší produkci kožního mazu.

Objem balení: 150 ml

Kód: 6500

Čistící gel na mastnou pleť PURYSENS

Pleťový peeling Purysens je speciální přípravek na hloubkové čištění problematické a aknózní pleti. Obsahuje bambusové mikrogranule.

Objem balení: 75 ml

Kód: 6501

Pleťová maska s růžovým jílem PURYSENS

Pleťová maska Erboristica PURYSENS s vysokým obsahem přírodních látek se širokospektrálními účinky na problematickou pleť.

Objem balení: 2x10ml

Kód: 6504

Pleťová voda PURYSENS

Pleťové tonikum na bázi micelární vody se zklidňujícím a osvěžujícím účinkem pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť.

Objem balení: 200 ml

Kód: 6505

Vyhlazující báze PURYSENS

Vyhlazovací báze proti rozšířeným pórům se stahujícím účinkem. Poskytuje speciální péči rozšířeným pórů. Čistí pleť, vyhlazuje ji a stahuje. Použití ideálně v T-zóně, kde nejčastěji dochází k rozšíření pórů. Výborně se hodí jako podklad pro make-up.

Objem balení: 15 ml

Kód: 6506

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!