Tato webová stránka používá cookies.
×
Intimní mýdlo s měsičkem a verbenou

Jemné mýdlo pro intimní hygienu s výtažkem z měsíčku a verbeny (sporýše).

Objem: 250 ml

Kód: 6993

Delikátní intimní mýdlo z měsíčku a verbeny/sporýše předchází a zmírňuje obtíže v intimních partiích jako jsou podrážděnost, suchost, zarudnutí a pálení. Chrání fyziologickou rovnováhu sliznic.

Každodenní intimní hygiena je otázkou důvěry, proto je důležité udělat správný výběr. Intimní mýdlo Erboristica na bázi výtažku z měsíčku a verbeny díky svým tenzidům rostlinného původu předchází problémům způsobeným podrážděním, suchostí, zarudnutím a pálením. Čistí s vysokou jemností zachovávaje hydrolipidní vrstvu a chráníce fyziologickou rovnováhu sliznic. Měsíček lékařský propůjčuje zjemňující, mírnící a ochranné vlastnosti. Výtažek z verbeny a vysoký obsah Aloe Vera má tišící a chladivý účinek.

Toto mýdlo pro intimní hygienu je koncipováno pro pH 4.0, pro vysokou snášenlivost při ženské intimní hygieně a díky přítomnosti přírodní kyseliny mléčné a jejímu pomocnému antibakteriálnímu účinku, napomáhá udržovat vaginální fyziologické PH.

Složení intimního mýdla ERBORISTICA

  • kyselina mléčná
  • extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z verbeny (sporýše lékařského)
  • rostlinný glicerín
  • šťáva z Aloe vera BIO
  • zinek PCA

Další produkty z řady kosmetiky Athena's Erboristica

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!