Tato webová stránka používá cookies.
×
Balzám po holení UOMO Athena's

Pánská dárková kosmetická sada UOMO obsahuje přírodní přípravky pro snadné holení bez podráždění pokožky, povzbuzující sprchový gel a šampon v jednom a praktickou kosmetickou tašku.

Kód: 10575

Balzám po holení UOMO Athena's

Unikátní sada pro péči o pleť s anti-age účinky v luxusním dárkovém balíčku.

Kód: 10582

Balzám po holení UOMO Athena's

Komplexní přírodní péče pro regeneraci suché a citlivé pokožky v luxusním dárkovém balíčku.

Kód: 10585

Balzám po holení UOMO Athena's

Dárková kosmetická sada pro regeneraci suché a citlivé pokožky s baobabovým olejem v bio kvalitě potěší ženy milující kvalitní kosmetiku a vzácné vůně.

Kód: 10586

Balzám po holení UOMO Athena's

Dárková kosmetická sada s přírodními tělovými krémy pro každodenní udržování krásy pokožky celého těla. Zbaví pokožku pocitu suchosti, zvýší její pružnost a pevnost a navíc ji smyslně provoní.

Kód: 10587

Balzám po holení UOMO Athena's

Pánská dárková kosmetická sada UOMO obsahuje přírodní pleťový krém pro muže, jemný pánský deodorant s příjemnou vůní a praktickou kosmetickou tašku hnědé barvy.

Kód: 10588

Balzám po holení UOMO Athena's

Komplexní hydratační péče o vlasy v BIO kvalitě balená v luxusní plechové dóze. Obsahuje inovativní produkty s kvartenizovanou kyselinou hyaluronovou, která umí zadržet molekuly vody a zajistit tak vlasovému vláknu hydrataci nezbytnou pro zdraví a krásu vlasů. Skvělý tip na dárek pro každou ženu.

Kód: 10591

Balzám po holení UOMO Athena's

Komplexní péče o vlasy pro hlubokou reparaci v BIO kvalitě balená v luxusní plechové krabici. Inovativní vlasové přípravky s rostlinným keratinem, který posiluje a regeneruje poškozené vlasy. Prolne se do vlasového vlákna a postupně zacelí jeho narušenou strukturu. Vlasy získají znovu svoji pevnost, pružnost, objem a vysoký lesk.

Kód: 10592

Balzám po holení UOMO Athena's

Komplexní péče o vlasy pro dokonale hladký efekt v BIO kvalitě balená v luxusní plechové krabici. Inovativní vlasová řada speciálně vyvinutá pro tvorbu hladkých účesů. Obsahuje Monoi olej a výtažky z polynéských květin, které vyživují a hydratují vlasové vlákno. Vlasy budou dokonale hladké a krásně lesklé.

Kód: 10593

Balzám po holení UOMO Athena's

Komplexní péče o kudrnaté a vlnité vlasy v BIO kvalitě balená v luxusní plechové krabici. Inovativní vlasová řada speciálně vyvinutá pro kudrnaté a vlnité vlasy, která navrací krásu kudrnám a vlnám. Vlasy získají pružnost, lesk a hebkost na dotek. Obsahuje vzácný olej ze semen modrých borůvek lisovaný mechanicky za studena.

Kód: 10594

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!