Tato webová stránka používá cookies.
×
pleťové mléko s arganovým olejem

Pleťové čistící mléko Athena's je ideální přípravek pro hloubkové čištění pleti a odličování, vhodný i pro odličování očí.

Objem balení: 300 ml

Kód: 7044

Tento přípravek pleť nejen čistí, ale i ošetřuje, regeneruje, hydratuje a zjemňuje díky vysokému obsahu arganového oleje a alfa-hydroxykyselin získaných z květin. Komplex 100% přírodních látek udržuje křehkou rovnováhu pokožky, regeneruje, hydratuje, obnovuje svěžest a jas pleti.

Dokonale vyčištěná pleť je základ. Doporučujeme používat pleťové čistící mléko s arganovým olejem v kombinaci s pleťovým krémem proti vráskám s arganovým olejem.

Čistící pleťové mléko s arganovým olejem Athena's dokáže s maximální šetrností odstranit make-up i z očí a zároveň hloubkově vyčistit pleť. Díky exkluzivnímu složení s aktivními látkami pouze přírodního původu udržuje jemnou rovnováhu pleti. Hutnější konzistence s čistým arganovým olejem, který je v Maroku považován za elixír krásy a s rostlinnými alfa hydroxy kyselinami (sporýš, fialka, ibišek, šípková růže, zeměžluč a vřesovec) má skvělé regenerační a čistící schopnosti, navrátí pleti svěžest a světlo. Při pravidelném používání se výrazně zlepší stupeň hydratace pleti, stane se jemnější a na pohled krásnější.

Balení obsahuje praktický mechanický dávkovač.

Složení čistícího pleťového mléka s arganovým olejem Athena's

arganový olej, sporýš lékařský, extrakt z květu, fialka trojbarevná, extrakt z květu, ibišek, planá šípková růže, extrakt z květu, zeměžluč lékařská, extrakt z květu, vřes obecný, extrakt z květu, rýžový olej, betain

Čistící pleťové mléko s arganovým olejem Athena's neobsahuje

ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky, živočišné deriváty

Legenda

čistě přírodní látky Čistě přírodní látky
Deriváty přírodních látek Deriváty přírodních látek
chemicke-latky-bez-negativnich-dopadu-na-zdravi/ Neškodící látky
Potenciální alergeny Možné alergeny
Potencionálně zdraví škodlivé látky Potencionálně zdraví škodlivé látky
Látky zdraví nebezpečné Látky zdraví nebezpečné

Produkt ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Dermatologicky testováno na univerzitě ve Ferraře.

Výrobce: ATHENA'S Italy

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!