Tato webová stránka používá cookies.
×
Balzám na vlasy (kondicionér) s Aloe Bio 50

Balzám na vlasy z řady kosmetiky s výtažkem z aloe vera.

Objem balení: 250 ml

Kód: 4004

Revitalizační koncentrovaný vlasový kondicionér, který i slabé a poškozené vlasy dokonale restrukturalizuje, obnovuje jejich vitalitu, měkkost a pružnost. Vysoký obsah přírodní šťávy z aloe vera v BIO kvalitě spolu s vitamínem E mineralizuje a chrání vlasy před oxidačním stresem. Poskytuje vlasům i pokožce hlavy hloubkovou hydrataci. Vlasový balzám bohatý na přírodní složky každodenně systematicky pečuje o krásu, vitalitu a lesk vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání.

Balzám na vlasy (kondicionér) s Aloe Bio 50 obsahuje tyto aktivní látky

Aloe barbadensis šťáva z listu (50%), bambucké máslo, vitamín E, panthenol

Způsob použití

Po umytí vlasů šamponem ALOE BIO 50 extra comfort a důkladném opláchnutí naneste na vlasy revitalizační kondicionér ALOE BIO 50 extra comfort a nechte několik minut působit aktivní látky. Poté vlasy dobře opláchněte čistou vlažnou vodou.

Přírodní kosmetika ALOE BIO 50

Tato kosmetická řada obohacená o šťávu z aloe barbadensis je ideální pro děti a dospělé s citlivou pokožkou. Má zklidňující, hydratační, osvěžující a regenerační vlastnosti. Reguluje tvorbu kožního mazu. Díky vysokému obsahu šťávy z aloe vera je přírodním zdrojem mnoha důležitých výživných prvků jako jsou vitamíny, soli, cukry a aminokyseliny, které pokožka potřebuje pro správnou funkci a přirozenou rovnováhu. 50% vody ve výrobcích bylo nahrazeno účinnou látkou- čistou šťávou z aloe barbadensis v BIO kvalitě.

Balzám na vlasy Aloe Bio 50 neobsahuje

ropné deriváty, barviva, silikony, parabeny, rozpouštědla, konzervační látky.

Balzám na vlasy Aloe Bio 50 ani jeho jednotlivé komponenty nebyly testovány na zvířatech.

Dermatologicky testováno na univerzitě ve Ferraře.

Vyrobeno v Itálii - Athena's Italy.

 


Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!