Tato webová stránka používá cookies.
×

blog chcete sexy vousy 1

Že jsou vousy opět v módě, to jsme si už všimli. Aby ale vousy udělaly dojem na opačné pohlaví, je potřeba o ně řádně pečovat. Kratší nebo delší, vousy by měly být vždy upravené, čisté, měkké. Příjemná vůně je určitě vítaný bonus.

 

Jak správně pečovat o vousy?

Důležité je pravidelné mytí, nejlépe šamponem pod sprchou. Pokud máte hodně tvrdé vousy, můžete začít změkčovat již zde a to vlasovým kondicionérem.

Nyní si můžete vybrat ze dvou specifických přírodních produktů z kosmetické řady pro muže Erboristica UOMO.

Pokud si přejete hýčkat pouze vousy, použijte specifický přírodní olej Erboristica UOMO na vousy vyrobený ze 7 rostlinných olejů a vitaminu E. Tento přípravek je určen pro každodenní použití, dodává vousům hebkost a lesk, vyživuje a posiluje kořínky, vousy budou pevnější a budou mít zdravý vzhled. Navíc chrání vousy před nepříznivými vnějšími vlivy.

A pokud chcete pečovat o vousy i pleť zároveň, použijte hydratační mléko Erboristica UOMO na pleť a vousy s kyselinou hyaluronovou a vitaminem E. Tento přípravek má jemnou konzistenci, rychle se vsakuje a nemastí. Hydratuje pleť a změkčuje i tvrdé vousy.

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!