čec 17

Jistě se shodneme na tom, že pokud se balíme na dovolenou, prostoru pro kosmetiku není příliš. Právě proto jsou tak praktické mini balení či sady vaší oblíbené kosmetiky. Cestovní kosmetické sady jsou velmi oblíbenou nákupní položkou především v letních měsících, ale také v dalších ročních obdobích nejsou zcela přecházeny.

čen 29

Zvažujete, jakou kosmetiku si pořídit? Zda tu, kterou vám poradí farmaceut v lékárně, protože ten tomu rozumí, ale na druhou stranu je placen od výrobce, nebo se spolehnete na kvalitní přírodní kosmetiku, která neobsahuje chemické složky, parabeny, ani další zdraví škodlivé látky.

čen 27

V našem těle pracuje mnoho procesů, které ovlivňují chod našeho zdraví, ale také ovlivňují náš vzhled, kvalitu vlasů, nehtů i tvorbu a prohlubování vrásek. Jedním z největších vlivů na náš vzhled mají hormony.

čen 14

Hledáte osvědčený olej, který budete moci používat na celé tělo a který má zároveň blahodárné účinky? Vždy vsaďte na přírodní oleje. Doporučit vám můžeme předvším arganový olej přezdívaný právoplatně jako marocké zlato!

čen 06

Každá žena používá denodenně kosmetiku a ani si neuvědomuje, že skrz kosmetické příspěvky dostává do těla stovky chemických látek.

kvě 31

Italská přírodní kosmetika Athena´s se zaměřuje na ošetření pleti a pokožky všech věkových kategorií. Na trhu je tato přírodní kosmetika k dostání již přes 40 let a zakoupit jí můžete v USA, Evropě, Rusku, ale třeba i Japonsku.

kvě 26

Nakrémujete si obličej a máte hotovo? Jestliže je toto vaše jediná péče o obličej, pak věřte, že to opravdu nestačí a připravujete si nemalé potíže v podobě vrásek, pupínků, ale také předčasného stárnutí vaší pleti. Co byste tedy měla dělat, aby vaše pleť netrpěla?

kvě 12

Máte akné, černé tečky, nepěkné pupínky a mnoho dalších příznaků, které mají nejen teenagery s bujarými hormony? Bohužel projevy problematické pleti nejsou neduhem jen mladších ročníků, ale velmi často jím trpí také dospělí jedinci.

kvě 09

Tak na tuto otázku je asi jednoznačná odpověď. V posledních letech zažívá bio kosmetika neuvěřitelný boom. Všichni se nejen na kosmetice, ale také potravinách, učíme důkladně číst etikety se složením a zajímáme se o jejich původ.

dub 27

Strom baobab je také nazýván jako „strom života“ a je považován za ikonu africké Savany. Jeho plody přináší znamenité účinky. Oproti pomeranči obsahuje až třikrát více vitamínu C, dvojnásobné množství vápníku než je v mléce a navíc účinně pomáhá bojovat s cukrovkou 2. typu.

Certifikáty kosmetiky Athena's

80-stop-test-animali 80-impatto-zero 80-energia-solare 80-test-metalli-pesanti 80-testato-dermatologicamente 80-vegan-ok

Kosmetiku Athena's koupíte v eshopu

tendence esence