říj 11

Arganový olej neboli marocké zlato blahodárně působí na naši pleť. Skvěle ji hydratuje a omlazuje. Kosmetický průmysl tento přírodní poklad používá na základě prokázaných účinků.

zář 28

Bez našich rukou si málo kdo z nás umí svůj život představit. Přesto na ně velmi často zapomínáme a málo se o ně staráme. O své ruce bychom měli pečlivě a především pravidelně pečovat. Budou pak zdravé, ale také budou skvěle vypadat.

zář 27

Kosmetické přípravky, které obsahují mandlový olej, jsou velmi prospěšné pro celé tělo. Mandlový olej je jeden z nejcennějších olejů, které nám příroda poskytuje.

zář 26

Snad každá žena chce vypadat krásně, svůdně a neodolatelně. A jak jinak každá z nás chceme pečovat i své zdraví.

zář 11

Máte mastnou pleť, jen proboha nepoužívejte olej. Zapomněla jste na peeling, vaše pleť vám to neodpustí. A hlavně střídejte své kosmetické přípravky, jinak přijdete o jejich účinnost.

srp 28

Italská kosmetická společnost Athena´s vyrábí zcela přírodní a zdravou kosmetiku, která se stane vaší cestou do života bez chemie. Tato kosmetika se zaměřuje na péči o pokožku celého našeho těla a je vhodná pro všechny generace.

srp 27

Během několika posledních let se trendy v péči o mužský look velmi rozvíjí. Každá žena má svého ideálního muže jiného, ale snad všechny chceme po svém boku voňavého a upraveného muže.

srp 25

Klimakterium je období, které nastane v životě každé ženy. U některé ženy začíná dříve, u jiné později. Ženské tělo se začíná měnit a stárne o mnoho rychleji než doposud. Podívejte se, jaké byste měla sledovat příznaky, které není vhodné podceňovat.

srp 24

Velkým hitem se v posledních měsících staly pleťové oleje. Jejich použití nevyžaduje velké množství, neobsahují totiž chemické látky a dokonale vyživí a hydratuje. Důležité však je, umět oleje správně používat.

srp 07

Mnoho z nás si přeje, aby léto bylo nekonečné. Naše pokožka a vlasy však naše touhy nesdílí. Od sluníčka a horka dostávají pořádně zabrat. Ani chlorovaná nebo mořská voda nemá příznivé účinky na pleť a vlasy.

Certifikáty kosmetiky Athena's

80-stop-test-animali 80-impatto-zero 80-energia-solare 80-test-metalli-pesanti 80-testato-dermatologicamente 80-vegan-ok

Kosmetiku Athena's koupíte v eshopu

tendence esence