zář 11

Máte mastnou pleť, jen proboha nepoužívejte olej. Zapomněla jste na peeling, vaše pleť vám to neodpustí. A hlavně střídejte své kosmetické přípravky, jinak přijdete o jejich účinnost.

srp 28

Italská kosmetická společnost Athena´s vyrábí zcela přírodní a zdravou kosmetiku, která se stane vaší cestou do života bez chemie. Tato kosmetika se zaměřuje na péči o pokožku celého našeho těla a je vhodná pro všechny generace.

srp 27

Během několika posledních let se trendy v péči o mužský look velmi rozvíjí. Každá žena má svého ideálního muže jiného, ale snad všechny chceme po svém boku voňavého a upraveného muže.

srp 25

Klimakterium je období, které nastane v životě každé ženy. U některé ženy začíná dříve, u jiné později. Ženské tělo se začíná měnit a stárne o mnoho rychleji než doposud. Podívejte se, jaké byste měla sledovat příznaky, které není vhodné podceňovat.

srp 24

Velkým hitem se v posledních měsících staly pleťové oleje. Jejich použití nevyžaduje velké množství, neobsahují totiž chemické látky a dokonale vyživí a hydratuje. Důležité však je, umět oleje správně používat.

srp 07

Mnoho z nás si přeje, aby léto bylo nekonečné. Naše pokožka a vlasy však naše touhy nesdílí. Od sluníčka a horka dostávají pořádně zabrat. Ani chlorovaná nebo mořská voda nemá příznivé účinky na pleť a vlasy.

čec 26

Snad opravdu každá žena ví, že podcenit intimní hygienu a to především v letních parných dnech, se opravdu nevyplácí. O naše intimní partie bychom měly dbát stejně jako o pleť a věnovat ji dostatečné množství času by nemělo být neobvyklé.

čec 26

Ten pocit, kdy stojíte v drogérii a nemáte ponětí, na co jsou všechny ty kosmetické přípravky, flakónky a lahvičky. Péče o pleť se může zprvu jevit jako komplikovaný proces, protože ideální je používat vše a minimálně dvakrát.

čec 21

Mandlový olej je jeden z velmi cenných rostlinných olejů, který je získáván lisováním semen mandloně. Tato subtropická dřevina má bílé až jemně růžové květy a dorůstá až 8 metrů. V největší míře se používají jádra mandloně sladké.

čec 17

Jistě se shodneme na tom, že pokud se balíme na dovolenou, prostoru pro kosmetiku není příliš. Právě proto jsou tak praktické mini balení či sady vaší oblíbené kosmetiky. Cestovní kosmetické sady jsou velmi oblíbenou nákupní položkou především v letních měsících, ale také v dalších ročních obdobích nejsou zcela přecházeny.

Certifikáty kosmetiky Athena's

80-stop-test-animali 80-impatto-zero 80-energia-solare 80-test-metalli-pesanti 80-testato-dermatologicamente 80-vegan-ok

Kosmetiku Athena's koupíte v eshopu

tendence esence