Tato webová stránka používá cookies.
×

blog chcete sexy vousy 1

Že jsou vousy opět v módě, to jsme si už všimli. Aby ale vousy udělaly dojem na opačné pohlaví, je potřeba o ně řádně pečovat. Kratší nebo delší, vousy by měly být vždy upravené, čisté, měkké. Příjemná vůně je určitě vítaný bonus.

blog vlasy jako koruna krasy

Do krásy svých vlasů mnoho z nás investuje nemálo času a energie. Chceme, aby byly zdravé, lesklé a silné. Často přitom ale zapomínáme na zásadní věc. Staráme se o vlasy jako takové - tedy o tzv. vlasový stvol, ale úplně opomíjíme, anebo dokonce poškozujeme, pokožku hlavy, a tím i vlasové kořínky a cibulky, ze kterých vlasy vyrůstají. Ty ovšem mají na kvalitu našich vlasů zásadní vliv.

Co je potřeba v zimě udělat, abychom si uchovaly krásnou, zdravou hřívu a jaro nás nepřekvapilo roztřepenými konečky, lupy a vypadanými vlasy? Přečtěte si našich 7 tipů, kterými pokud se budete v zimě řídit, určitě neprohloupíte?

Arganový olej neboli marocké zlato blahodárně působí na naši pleť. Skvěle ji hydratuje a omlazuje. Kosmetický průmysl tento přírodní poklad používá na základě prokázaných účinků.

Bez našich rukou si málo kdo z nás umí svůj život představit. Přesto na ně velmi často zapomínáme a málo se o ně staráme. O své ruce bychom měli pečlivě a především pravidelně pečovat. 

Kosmetické přípravky, které obsahují mandlový olej, jsou velmi prospěšné pro celé tělo. Mandlový olej je jeden z nejcennějších olejů, které nám příroda poskytuje.

Snad každá žena chce vypadat krásně, svůdně a neodolatelně. A jak jinak každá z nás chceme pečovat i své zdraví.

Máte mastnou pleť, jen proboha nepoužívejte olej. Zapomněla jste na peeling, vaše pleť vám to neodpustí. A hlavně střídejte své kosmetické přípravky, jinak přijdete o jejich účinnost.

Italská kosmetická společnost Athena´s vyrábí zcela přírodní a zdravou kosmetiku, která se stane vaší cestou do života bez chemie. Tato kosmetika se zaměřuje na péči o pokožku celého našeho těla a je vhodná pro všechny generace.

Během několika posledních let se trendy v péči o mužský look velmi rozvíjí. Každá žena má svého ideálního muže jiného, ale snad všechny chceme po svém boku voňavého a upraveného muže.

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!