Tato webová stránka používá cookies.
×

Máte mastnou pleť, jen proboha nepoužívejte olej. Zapomněla jste na peeling, vaše pleť vám to neodpustí. A hlavně střídejte své kosmetické přípravky, jinak přijdete o jejich účinnost.

Opravdu tomu věříte? Nebojte, nemusíte, jsou to ty nejčastější fámy v oblasti péče o vaše tělo.

3 beaty poucky

 

Mastná pleť a olej

Také už jste slyšela, že máte mastnou pleť, a proto není vhodné používat pleťové oleje? Každá kůže totiž potřebuje udržovat přirozenou vlhkost, a to bezpodmínečně dokáží přírodní oleje. Pomocí těch vaši pokožku očistíte, ale i přirozeně promastíte a vyživíte.

Ideální variantou pleťových olejů jsou takové, které neucpávají póry. K takovým látkám patří parafín a silikony. Obsažený alkohol naopak může pokožku až příliš vysušovat a pak se nadměrně tvoří na pokožce maz.

Volte tedy ideálně nefiltrované přírodní oleje. Skvělým olejem nejen na pokožku obličeje, ale celého těla je například arganový olej, který je znám také jako elixír mládí a krásy.

 

Střídání kosmetických produktů

Měníte své oblíbené kosmetické přípravky, protože se obáváte, že jejich účinky již nebudou takové? Děláte to zcela zbytečně. Jestliže jste našla ideální prostředky pro ošetření a péči vaší pleti, pak se jich rozhodně nezbavujte. Naopak mnoho produktů začíná opravdu účinkovat po jejich dlouhodobém používání.

U pleťových krému přistupujte k výměně s ročním obdobím. V létě potřebujte spíše hydratační a v zimě naopak výživnější. V ostatních případech, ale buďte věrná své oblíbené značce. Uvidíte, že se vám tento krok vyplatí.

Peeling musíte používat minimálně jedenkrát týdně

Nevěřte tomu, že vaši pleť musíte obrušovat každý týden, jinak by strádala. Pro někoho nejsou naopak klasické zrníčkové peelingy vůbec vhodné. Nejčastěji je to u lidí, kteří mají citlivou pokožku a mechanické obrušování jejich pokožky ji podráždí a způsobí nepříjemné pálení a svědění. U takové pleti doporučujeme frekvenci snížit na jednou za tři týdny a používat speciální jemný peeling. U běžné pleti postačí jednou za dva týdny.

Dopřejte své pokožce a celému tělu správnou kosmetiku

Italská přírodní kosmetika Athena´s přináší celou řadu kosmetických přípravků a celistvých kosmetických řad, které jistě ocení nejedna žena, ale i muž. Tyto přípravky obsahují přírodní látky, oleje a další pokožce prospěšné látky.

Kosmetika Athena´s získala mnoho certifikátů a ocenění, mezi které patří certifikát BIOECO COSMESI AIAB za výrobu bioekologické kosmetiky s nízkým zatížením pro životní prostředí.

Pořiďte si i vy své každodenní pomocníky a dodejte svému tělu osvěžení a vyživení v té nejvyšší bio kvalitě. Makupujte kvalitní kosmetiku z pohodlí domova v e-shopu Tendenceesence.cz.

Pop Up Panel

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very bottom of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!